Kaprové Light Byron | kaprové | Pruty

Coarse Team Float 1 390

Výrobce: Byron   Katalogové číslo: CT F 390

Počet dílů: 3 / délka: 390cm / přepravní délka: 137cm /zátěž: 5-18g / hmotnost:225g

Cena: 1 788,00 Kč  


Abychom se mohli ještě více věnovat individuelním potřebám rybáře, jsou tyto série přizpůsobeny pro každý druh chytání. Proto se podařilo ještě více zdokonalit stavbu těchto prutů. I vlastnosti uhlíkových vláken pro tyto série byly speciálně přizpůsobeny.

Pro citlivé chytání je důležité mít odpovídající prut, který je přizpůsoben pro tenký vlasec. Citlivá akce dovolí také velmi jemné zdolání ryby.

U série Coarse team byla poprvé použita citlivá struktura uhlíkových vláken materiálu X 48. Toto uhlíkové vlákno je rychlé v akci, ale přesto není příliš tuhé, aby umožnilo chytání s tenkými vlasci. Vnitřní část blanku se skládá z Carbon-Backbone, který je používán téměř u všech prutů Byron a tvoří silnou páteř prutu. Okolo tohoto jádra leží další vrstva Carbon C32, pro dosažení rychlejší akce a malé hmotnosti. Poslední vrstva je z nového materiálu X 48, který ještě více zlepšuje akci a je přizpůsoben přesně pro citlivé chytání.
 
Coarse Team Float 1
Série vyvážených prutů, které byly vytvořeny speciálně pro chytání se splávky. Díky větším očkům, oproti prutům matchovým, se mohou používat splávky průběžné stejně jako pevné.

zpětklikni zde  


Rybářské potřeby: Pavel Šmach, Gudrichova 104, 747 06 - Opava
Telefon: 553 719 753 , www.rybarsky-obchod.cz
Upozornění - Internetový obchod již není v provozu a není aktualizován. Ceny a produkty zde zobrazené již nejsou aktuální.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Provozováno na systému PremiumSHOP