Čluny

Mariner s vesly i pumpou!

Výrobce: Zico   Katalogové číslo: 68376

vysokomolekulární PVC -nová technologie Super TOUGH. Dvě vnější vrstvy materiálu tvoří vysokomolekulární PVC a vnitřní zpevňující vrstvou je laminovaná polyesterová síť což umožňuje maximální nafouknutí dvou bočních komor člunu.

Cena: 9 500,00 Kč  Vesla a pumpa jsou v ceně.Člun má dvě hlavní komory a je vybaven držáky na pruty, sedáky, provazem a pevným kýlem.
Váha balení: 39,3kg, rozměry: 330 x 142 x 47cm.
Doporučené množství osob: 4/ 320kg.
Na člun je možno dokoupit závěs na motor 68624 a použít i spalovacího motoru do 3HP. Materiál: vysokomolekulární PVC -nová
technologie Super TOUGH. Dvě vnější vrstvy materiálu tvoří vysokomolekulární PVC a vnitřní zpevňující vrstvou je laminovaná polyesterová síť což umožňuje maximální nafouknutí dvou bočních komor člunu. Spodek člunu je tvořen plastovými lamelami, které poskytují větší pohodlí a celkovou stabilitu člunu např. ve vlnách.
Úchyty vesel jsou vybaveny praktickými klouby ke zlepšení manévrování. Provaz kolem člunu, madla pro přenášení, držáky na pruty a pohodlné sedáky zaručují skutečný komfort. Celý set je umístěn
v nylonové tašce.

zpětklikni zde  


Rybářské potřeby: Pavel Šmach, Gudrichova 104, 747 06 - Opava
Telefon: 553 719 753 , www.rybarsky-obchod.cz
Upozornění - Internetový obchod již není v provozu a není aktualizován. Ceny a produkty zde zobrazené již nejsou aktuální.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Provozováno na systému PremiumSHOP